menu back Ana sayfa İndirimli ürünler Müşteri hizmetleri Sipariş takip Sepetim Sıkça sorulan sorular İletişim
empty Üye ol Üye girişi
Sipariş ve Teslimat

Siparişim elime ne zaman ulaşır?

Petgil.com sitesinden alışveriş yapan siz kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ön planda tutmakta ve siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme/fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir. Bu yüzden, siparişinizin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle siparişinizin ödeme/fatura bilgilerinin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair e-mailin size yollanması gereklidir.

Normal şartlarda Petgil.com dan yaptığınız alışverişler, onayının sağlıklı olarak alınması halinde İstanbul içine onay e-mail'ini takip eden 1 - 3 iş günü içerisinde, İstanbul dışındaki tüm şehirlere onay e-mail'ini takip eden 1 - 7 iş günü içerisinde kargo ile ulaştırılır.

Petgil.com a sipariş edilen ürünleri kargo firması götürmüş ve müşteriyi evde bulamayıp ihbar notu bırakmış
ise, siparişi veren müşteri ürünlerini kargo subesinden en fazla 3 gun içerisinde kendisi alacağını, aksi durumda ürünlerin tekrar kargolanması için müşterinin kargo bedeli olan tutarı ödeyeceğini, bu tip durumlarda sipariş iptal edilse dahi ilk gönderim sırasında müşteriye yansıtılmayan kargo bedelinin geri iade edilmeyecektir.

Hafta sonu Siparişleri

Cumartesi günü öğle 13.00'den önce verilen siparişler, Cumartesi gününden itibaren işleme konulur. Cumartesi günü 13.00'den sonra verdiğiniz tüm siparişler sonraki Pazartesi günü işleme alınacağından elinize Salı gününden önce ulaşamayacaktır. Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır.

Stok Sorunları

Verdiğiniz siparişlerde stoklarımızda nadiren de olsa bulunmayan ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir. Bu durumda size haber verebilmemiz için kişisel bilgilerinizi tam ve eksiksiz olarak doldurmayı lütfen ihmal etmeyiniz.

Havale

Havale ile yaptığınız alışverişlerde, teslimat süresinin başlangıcı siparişi verdiğiniz zaman değil sipariş tutarının havale ile hesaplarımıza geçildiği andır.

Alıcı Bilgileri

Petgil.com 'dan verdiğiniz siparişlerde, "Teslimat Bilgileri" kısmında "Alıcı" ve "Alternatif alıcı" kısımları dikkatle doldurulmalıdır. Siparişlerinizi, belirlediğiniz alıcı ya da alternatif alıcıların ancak kimlik ibrazı karşılığında teslim alabileceğini unutmayınız.

Adres Bilgileri

Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Hatta varsa adresinizin tarif bilgilerini de bu bölüme yazabilirsiniz. (Örnek: Hastanenin sağındaki sokak vs.)

Kapıda Ödeme

Petgil.com 'da verdiğiniz siparişlerde teslimat sırasında nakit ödeme imkanınız yoktur. Kargo ücretleri de alışveriş sırasında ödendiğinden kargo firmasına herhangi bir ödeme yapılması söz konusu değildir. Sizden kapıda ödeme istendiyse hiçbir şekilde ödeme yapmayınız ve paketi teslim almayınız.

Hatalı / Eksik Siparişler

Teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz.

Kargo Ücretleri

50 tl ve üstü alışverişlerde kargo ücreti yoktur. 50 tl altı siparişlerde 6 tl kargo ücreti alınmaktadır.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti

KKTC'ye ne yazık ki şu anda ücretsiz teslimatımız yoktur. Ancak KKTC için gönderimimiz başlar başlamaz bu bilgi sizlere duyurulacaktır.

Üye girişi
E-Posta 
Şifre


fbconnect
Şifremi unuttum
Üye olmak istiyorum
Alt Menü 8

ÜyeliksizAlışveriş
Facebook
TwitterBanner
iNSTAGRAM

 
Site Güvenliği | Hakkımızda | Sipariş ve Teslimat | Arıza Bildirim / Takip | İnsan Kaynakları | Garanti-İade-İptal Bilgileri | Havale bildirim formu 
Petgil Evcil Hayvan Ürünleri Dış Tic.Ltd Şti.
Banka Seçenekleri
eticaret neticaret e-ticaret